Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Angli: Gjendet kamioni i dyte me 9 persona

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News.

“Nëntë njerëz tani po kontrollohen si masa paraprake nga Shërbimi i Ambulancës në Bregun Juglindor përpara se t’i kalojnë oficerëve të imigracionit në Zyrën e Brendshme,” citoi Sky duke thënë një zëdhënës të policisë.

Më parë, policia në qarkun e afërt të Essex gjeti kufomat e 39 personave brenda një kamioni në një pasuri industriale dhe arrestoi shoferin me dyshimin për vrasje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet