Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlore/ Gjykata e Apelit vendos masen arrest me burg per Mihal Kokedhimen

VLORË

Gjykata e Apelit të Vlorës ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Mihal Kokëdhimën. Gjatë sezonit turistik, ai kanosi dhe terrorizoi disa turistë spanjollë, të cilët kishin shkuar tek lokali në pronësi të tij në Porto Palermo.

Seanca gjyqësore ndaj Kokëdhimës u zhvillua me dyer të mbyllura ditën e sotme. Mihal Kokëdhima akuzohet për veprat penale ‘kanosje’, ‘shkatërrim i prone’ dhe për ‘dëmtime të tjera me dashje’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet