Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Fushe-Bulqize/ Garbitet me arme zjarri zyra postare, autoret marrin parate dhe largohen

Pak minuta më parë është grabitur nën kërcënimin e armës zyra postare në Fushë Bulqizë.

Mësohet se persona të maskuar kanë marrë lekët e arkës.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe forcat policore.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet