Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Si u kap ne Durres peshkaqeni 500 kilogramesh

Një peshkaqen është kapur në ujërat e detit Adriatik nga peshkatarët durrsakë.

Peshkarexha “Meduza” ka nxjerrë në breg peshkaqenin që, sipas peshkatarëve, është i llojit tigër.

Ai ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në një thellësi prej afro 170 metrash dhe peshon afërsisht 500 kilogramë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet