Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Adi Krasta rikthehet ne ekran, njofton intervisten e radhes

Prezantuesi Adi Krasta ka njoftuar ndjekesit e tij ne rrjetet sociale ne lidhje me projektin qe po ndjek aktualisht.

Edhe pse i larguar me buje nga Tv News24 vetem pak kohe me pare ne nisje te ketij sezoni televiziv, Krasta duket se do te jete serish ne media.

Ai ka lajmeruar intervisten e radhes mirepo nuk ka bere me dije ne cilen media do te shfaqet ajo:

Anisa Markarian kthehet ne Tirane si autore. Sonte ne 20:00 ne nje aktivitet promovimi do e intervistoj ne Institutin e Studimeve Hidrologjike…?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet