Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Keto jane 5 aktivitetet me te dobishme per femijen tuaj dhe nuk e dinit

Është e rëndësishme që fëmija apo adoleshenti të praktikojë sportin që i pëlqen dhe që  të jetë i qetë duke e praktikuar atë.

Detyra e cdo prindi është t’i mësojë ata të shijojnë aktivitete të larmishme fizike për të promovuar zhvillimin e pjesëve të ndryshme të trupit të tyre, por edhe për të promovuar mirëqenien e tyre mendore dhe emocionale

Ja cilat janë 5 aktivitetet që i bëjnë mirë fëmijes tuaj:

  1. Notimi

2. Volejbolli

loading...

Rekomandojme

3. Ushtrimi i judos (xhudos)

4. Futbolli

5. Shahu

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet