Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Diell dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 16ºC, në zonat e ulëta nga 15ºC në 26 ºC dhe në zonat bregdetare nga 19C në 28ºC.

loading...

Rekomandojme

Era do të fryej në drejtim Jugor me forcë valëzimideri në 2 ballë.

Në Kosovë moti do të jetë i kthjellët me alternime vranësirash.

Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 21ºC dhe në zonat e ulëta nga 12ºC në 26ºC

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet