Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Termet i forte ne Diber, lekundet toka 3.1 balle

Lekundje te forta toke jane ndjere mbremjen e sotme rreth ores 23:17 ne zinen e Ostrenit ne Diber.

Sipas informacioneve paraprake nga IGJEUM, epiqendra ka qene ne Diber.

Lekundjet kane qene te forta aq sa jane ndjere edhe ne Tirane, Elbasan, Korce dhe Maqedonine e Veriut.

Termeti ka qene i magnitudes 3.1 balle dhe sipas IGJEUM, ka ndodhur 8 km ne thellesi te tokes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet