Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çiljeta flet per lidhjen me partnerin Alban Hoxha

Lidhja e saj e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha është përfolur gjerësisht në media por asnjëherë nuk është folur publikisht për të.

Çiljeta Xhilaga ka zgjedhur ta mbajë larg mediave dashurinë e saj, por interesi ynë është i madh për të ditur se çfarë po ndodh mes tyre.

Këngëtarja u pyet në lojën “Ndaje ose haje” për Albanin: Ai që dimë të gjithë mirë është”?

Duke buzëqeshur, ajo u përgjigj se janë shumë mirë të dy bashkë.

Çiljeta Xhilaga ka mohuar në këtë mënyrë edhe thashethemet për ndarje të përhapura pak kohë më parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet