Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndalohet gruaja pasi lindi femijen

Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar.

Ajo kishte punuar si dado e djalit, por e kishte abuzuar atë, kurse në tetor ka lindur fëmijën e tij por që u arrestua nga policia dhe u dënua me 20 vjet burgim për abuzim.

loading...

Rekomandojme

Sipas djalit, ajo e ka abuzuar atë të paktën 15 herë gjatë periudhës sa ishte dado e tij.

Gruaja kishte bërë marrëveshje për shkak se ishte akuzuar me burg të përjetshëm mirëpo pas marrëveshjes ajo u dënua me 20 vite burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet