Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ariu kafshon bariun ne Kukes, pritet mberritja e helikopterit

Një person është sulmuar nga ariu në fshatin Nangë në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës duke i shkaktuar plagë të shumta në kokë dhe në trup, por dhe hemoragji.

Bariu ka arritur të njoftojë sallën e emergjencave dhe prej dy orësh pritet mberritja e një helikopteri që do të bëjë të mëndur transportimin e tij drejt spitalit.

Mesohet se personi qe ka nevoje per ndihme ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.