Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Akt i rende ne Allias! I vihet flaka kendit te lojerave

Nje akt i rëndë vandalizmi është shënuar ditën e sotme në kryeqytet. Persona të paidentifikuar i kanë vënë flakën këndit të lojërave në lagjen e tyre në Allias duke dëmtuar rëndë disa prej moduleve të instaluara për të vegjlit e kësaj zone.

 

Sikurse mund të shihni edhe nga kjo foto, dëmet janë vërtet të mëdha, teksa nuk përjashtohet mundësia për zjarrvënie të qëllimshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet