Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksidentohet ne Tirane eskorta e Albin Kurtit

Në një njoftim për mediat, Lëvizja Vetëvendosje njofton për një aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, ku i përfshirë është edhe lideri i saj, kryeministri i mandatuar i Kosovës, Albin Kurti.
Sipas VV-së, fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.

“Gjithçka është në rregull, ka qenë një aksident pa lëndime njerëzore”, thonë nga Vetëvendosje.

Kurti ishte në Tiranë mbrëmjen e sotme për të festuar fitoren e partisë së tij në zgjedhjet e fundit parlamentare në Kosovë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet