Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksidenti i eskortes se Albin Kurtit, flet zedhenesi i Vetevendosjes

Aksidenti i Albin Kurtit ka ndodhur pa pasoja ndersa demet e vetme kane qene ato ne automjete.

Zedhenesi i Vetevendosjes ka reaguar ne lidhje me ngjarjen duke shpjeguar se nga perplasja ka ndodhur si pasoje e mosrespektimit te distances mes mjeteve.

“Sonte makina e Kryetarit të Lëvizjes Albin Kurti u aksidentua në një ndeshje zinxhirore të lehtë në Shqipëri kur po shkonte për te festa e fitores në Tiranë. Gjithçka është në rregull dhe asnjë njeri nuk është i lënduar. Aktivitetet vazhduan sipas axhendës dhe nuk ka vend për asnjë shqetësim”-shkruan zëdhënësi i VV, Arlind Manxhuka

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet