Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Era Istrefi ndryshon look

Era Istrefit duket se i pëlqen shumë të eksperimentojë me paraqitjen dhe të ndryshojë shpesh look.

Pamja e saj eshte e re ne cdo klip qe publikon.

Ajo ka preferuar se fundi të qëndrojë bjonde dhe ndryshimet janë vetëm në tonalitete.

Këngëtarja duket sikur i ka lyer një nuancë më të errët se më parë dhe kjo ngjyrë është si e bërë për të.

Era ka shtuar disa fije për t’i bërë flokët më të gjatë dhe duket një yll.

Në një video të publikuar në Instastory, ajo ka treguar për këtë ndryshim dhe sigurisht nuk mund të mos na binte në sy edhe veshja e saj.

Istrefi ka veshur një kostum të zi të kombinuar me golf të bardhë dhe me bark jashtë që bën të duket plot stil.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet