Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Te luftosh gripin pa ilaçe! Keto lloj mandatinash zevendesojne antibiotiket

E ku ka më mirë se të luftosh gripin pa ilaçe. Një ndër këto produkte është mandarina.

Sipas studimeve, mandarina jeshile është ndër agrumet më të mira e cila lufton gripin pa pasur nevojë për antibiotik.

Athtësia që kanë këto mandarina është shumë e mirë edhe për trajtimin e problemeve të mëlçisë dhe përmirësimin e tretjes.

Ato janë të përbëra nga shumë antioksidantë që gjenden edhe tek frutat e tjera.

Antioksidantët arrijnë të ulin kolesterolin e keq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet