Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rokade ne burgje, ndryshohen drejtoret e te gjitha qarqeve

Rokadë ne sistemin e burgjeve ne Shqiperi. Mesohet se diten e sotme Ministria e Drejtesise ka urdheruar emerimin e drejtuesve te rinj ne keto institucione.

Me poshte, publikohet lista e personave te emeruar.
Bukurosh Malluta, Lezhe
Agron Hysi, Durres
Ermal Kurti, Elbasan
Eduard Strugaj, 313 Jordan Misja

Qazim Hoxha, Fushe Kruje
Aurel Jazxhi, 302 Mine Peza
Fatbardha Hoxhalli, Vaqarr
Zoi Rrushi, Lushnje
Dede Zhivani, Shkoder
Nasip Hoxha, Tepelene
Egon Velaj, Vlore
Redi Rama, Sarande
Petrit Myslymi, Kruje

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet