Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Berat/ Traktori permbyset ne kanalin kullues, nderron jete 60-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Pashalli të Urës Vajgurore në Berat.

Shtetasi G.H, 60 vjeç, duke drejtuar mjetin zetor është përmbysur në një kanal kullues, ku për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Në fshatin Pashalli, Urë Vajgurore, shtetasi G.H, 60 vjeç, duke drejtuar mjetin zetor është përmbysur në një kanal kullues, ku për pasojë ka humbur jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për ngjarje aksidentale.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet