Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tensionet ne Shkoze, policia shoqeron disa banore

Prishja e dy banesave në zonën e Shkozës ka sjellë tension që në orët e para të mëngjesit të sotëm.

 

Banorët kanë kundërshtuar aksionin e policisë, ndërkohë mësohet se disa prej tyre janë shoqëruar nga polcia.

 

 

Ata kanë bërë rezistënce në ,mbrojtej të pronave te tyre

 

 

Te shoqeruarit ne shkoze janë, Saimir Kalia, Gerti Strala, Petrit Duku.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet