Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Duan tu prishin banesat/ Tension ne Shkoze mes banoreve dhe policise

Tension në Shkozë në mës të banorëve të zonës dhe policisë e cila ka shkuar aty që të ndihmojë prishësit e banesave të këtyre banorëve pa asnjë lloj dëmshpërblimi nga ana e pushtetit.

 

Ndëkrohë në drejtim të kësaj zonë është nisur edhe Ish deputeti Aldo Bumçi i cili shkon në Shkoze, ku ka tension mes banoreve dhe policisë, pas një përpjekje të re për të prishur shtëpite pa dëmshperblim. Ai është në mbështeteje të banorëve.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.