Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kryemadhi thirret tek Unaza e Re, protestuesit: E falenderojme, na eshte gjendur ne kete shtetrrethim

Opozita e bashkuar ju është gjendur pranë në këto ditë të vështira, banorëve të Unazës së Re me mbështetje nga  strukturat dhe anëtarët e saj.

 

Banorët protestues bënë të ditur sot në Fb se përfaqësuesit e opozitës iu janë përgjigjur në çdo kohë që i kanë thirrur. “E tillë qe dhe vizita e kryetares së LSI, zonjës Monika Kryemadhi, mbrëmë, pas proteste, pas kërkesës së bërë nga ana jonë.

 

 

Prania e madhe e Policisë, shtetrrethimi i zonës si dhe problematikat e një pjese të mirë të banorëve e bënë të pamundur takimin e hapur ose me njoftim… Diskutimet qënë mjaft të frytshme ku na u premtua mbështetje maksimale dhe u tha se problemet e banorëve të Unazës së Re do të jenë prioritet i Opozitës së Bashkuar …

 

 

E falenderojmë zonjën Kryemadhi për mbështetjen dhe gatishmërinë e treguar,” shkruajnë në rrjetet sociale, banorët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet