Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Hidhet nga kati i katert i pallatit , nderron jete 47-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një 47-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i banesës, duke ndërruar jetë.

Policia njofton se ka mbetur viktimë shtetasi Y. K, i cili dyshohet se ka qenë në kushte të rënduara psikologjike.

Rreth orës 22:05 në rrugën “Tahir Kadare” dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i banesës shtetasi Y. K., 47 vjeç,i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet