Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Basha takim me Kryeministrin italian ne oren 17.00

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, zhvillon sot në Tiranë një vizitë zyrtare. Lajmi është bërë i ditur nga Qeveria italiane.

 

Pas takime me zyrtarët të lartë Kryeministri Italian do të ketë një takim edhe me kreun e opozitës.

 

 

Në orën 17 do të takojë kreun e opzitës Lulzim Basha në rezidencën e ambasadës italiane në Tiranë.

 

 

Gjatw ditw sw sotme kreu demokrat Basha do tw takohet edhe me shefen e misionit tw OSBE Glover.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet