Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ Makina perplas biçikleten, plagoset i riu në Vlore

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Në aksident është përfshirë një makinë dhe një biçikletë, ndërsa raportohet se një djalë i ri ka mbetur i plagosur rëndë.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ku dhe po merr trajtimin e duhur mjekësor. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet