Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Festë në familjen e Majlinda Bregut: Ja si festohet ditëlindja e burrit

Bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregut, ka festuar ditëlindjen e tij ndërsa e bija, Kejda, ka ndarë momente nga festa në Instagram.

Ajo shfaqej duke darkuar në një restorant në qytetin e Tiranës, ku me siguri ka qenë në praninë e familjes, ndërsa më pas ka postuar disa poza të ëmbla.

 

Ajo ka ndarë në Instastory me të gjithë ndjekësit disa foto me të atin ku shfaqet në moshë të vogël, ndërsa në një tjetër pozë e uron me fjalë të ëmbla.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.