Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tirane, nje person tenton te futet me force ne prokurori

Një person ka tentuar të hyjë te Krimet e Rënda, por është kapur dhe shoqëruar në polici nga Forcat Shqiponja.

Ende nuk dihet shkaku i tentativës së tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet