Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tensionohet situata te ‘Unaza e Re’, nderhyn policia…

Tensionohet situata te protesta e banorëve të Astirit.

 

Këta të fudit bllokuan rrugën për disa minuta, ndërsa forcat e policisë ndërhynë me forcë për të shpërndarë protestuesit.

 

 

Kujtojmë se në zonë ka forca të shumta të Policisë së Shtetit, FNSH dhe efektivë civilë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Mireli says

    Pse me bandite si Lefter lefteri do vazhdohet te behet politike……???? Turp

Leave A Reply

Your email address will not be published.