Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shoqerohet ne polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu

Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu.

Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën. Kujtojmë se Balliu është shoqëruar edhe më herët, pikërisht për protestën te Unaza.

Policia ka arrestuar më herët disa protestues, të cilët janë lënë në burg nga gjykata.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.