Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Termet 4.5 balle ne det prane Shqiperise

Një tërmet 4.5 ballë eshte regjistruar ditën e sotme në detin Jon fare prane Shqiperise.

Sipas te dhenave, edhe pse fenomeni ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak rënë shumë larg bregut.

Tërmeti eshte lokalizuar në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet