Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kamioni me kripe permbyset ne rrugen Fier-Lushnje

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në autostradën Fier-Lushnjë.

Informacionet bëjnë me dije se në aksident është përfshirë një kamion me targa Kosove i cili transportonte kripë, është përplasur me një makinë tip Mercedes Benz.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur Vajkan ne kete autostrade, ku bëhet me dije se nga përplasja kamioni ka përfunduar përmbys në pjesën anësore të rrugës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet