Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pamje nga dita e martesës së Albin Kurtit me gruan e tij, kështu u duk nusja

Kështu është dukur Albin Kurti dhe bashkëshortja e tij ditën e dasmës. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pesë vjet që është martuar me norvegjezen Rita K. Augestad-Knudsen.

Albini dhe Rita janë martuar në vitin 2014. Në martesën e tyre, çifti është veshur thjesht.

Nga disa imazhe të publikuara në internet shihet se Kurti në ditën e lumtur të tij ka pasur të veshur kostum ngjyrë të zezë dhe këmishë të bardhë.

loading...

Rekomandojme

Ndërsa, Rita ka pasur të veshur një fustan të shkurtë, ngjyrë të bardhë, e mbështjellur me shall, derisa flokët i ka pasur të rregulluara mjaft thjesht, shkruan rtv21.

Kurti dhe bukuroshja norvegjeze, Rita nga martesa e tyre së bashku kanë një vajzë të quajtur Lea.

Ndryshe, bashkëshortja e Albin Kurtit, Rita K. Augestad-Knudsen, ditën e zgjedhjeve e shoqëroi Kurtin së bashku me vajzën e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet