Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Meta: Pavaresisht golit shtrembaluq te turqve, kuqezinjte shkelqyen

Pas humbjes së kombëtares se futbollit në Turqi, Presidenti Ilir Meta shkruan se ekipi kuqezi shkëlqeu pavaresisht rezultatit.

“Pavarësisht një goli shtrembaluq, kuqezinjtë shkëlqyen sot për karakterin që treguan dhe shpirtin e ekipit.

Mirënjohje dhe Forca për të ardhmen!”, shkruan Meta. Ai deklaroi edhe para fillimit te takimit se do ta ndiqte ndeshjen e radhes se kometares.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.