Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rritet bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur në Shijak

 

Rritet bilanci i viktimave në aksidentin tragjik të Shijakut. Pas të ndjerit M.T. 44 vjeç, ka ndërruar jetë edhe drejtuesi i mjetit tjetër të përfshirë në aksident, N.H., 41 vjeç.

Kujtojmë se, sipas deklaratës së policisë, aksidenti tragjik i pasdites së sotme në Shijak, ka ndodhur si pasojë humbjes së kontrollit të njërit prej drejtuesve të mjeteve.

44-vjeçari me iniciale M.T. është nxjerrë me shumë vështirësi i vdekur nga makina, ndërsa 41-vjeçari ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Durrësit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet