Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ Aksident në Shijak, vdes 40-vjeçari

Aksident me pasojë vdekjen në Shijak. Një person ka humbur jetën pasi dy automjete janë përplasur në zonën e Hardhishtës, pranë fshatit Gjepalaj.

Viktimë ka mbetur një 40-vjeçar, drejtuesi i njërit nga mjetet, i identifikuar si Q.Tuda.

Ndërsa shoferi tjetër ka mbetur i plagosur dhe mësohet se është transportuar në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet