Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çfare ndodhi? Policia shoqeron disa persona tek Unaza e re

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës

loading...

Rekomandojme

Edhe ne keto momente policia është atje, njoftojne banoret e unazes. Ndërsa gratë po mblidhen tek vendi i protestës.

Punonjës të policise kanë shoqëruar në komisariat, Gramos Shehun dhe Ilir Katiraj, te dy banore te Unazes. Ilir Katiraj është përsoni qe goditi me kepuce Ramen te spitali i Traumës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet