Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Braimllari: Banoret e Unazes se Re u ngacmuan nga Edi Rama, ata te cilet vjedhin tek Unaza janë të lirë

Banorët e unazës së re kanë marshuar në drejtim të Drejtorisë së policisë në Tiranë pas arrestimit të disa prej banorëve nga ana e policisë.

Ne mbeshtetje te banoreve te Unazes se Re tek Drejtoria e Policise se Tiranes eshte dhe Sekretari i Pergjithshem, Endrit Braimllari

Braimllari tek Drejtoria e Policisë: Banorët e Unazës se Re arrestohen dhunohen nga Edi Rama dhe ato të cilët vjedhin tek Unaza e Re janë ende të lirë.

Edi Rama Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg për aferën me t? madhe korruptive dhe jo banorët e Unzës se Re që protestojnë për pronën e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet