Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo

Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në “Rrugën e Kavajës”.

Sikundër duket qartë dhe nga pamjet në fjalë, aktori ka dalë i tronditur nga taksia, pas përplasjes së makinave. Nga aksidenti ka patur vetëm dëme materiale të dy mjeteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.