Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksidentoi dy femije ne Kamez, shoqerohet shoferi

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Kamëz ku si pasoje kane mbetur të plagosur dy femije.

Policia ka shoqëruar shoferin e automjetit që shkaktoi aksidentin.

Ja njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur, A. M.,6 vjeç dhe L. M.,15 vjeçe.

Si pasojë e përplasjes dy të miturit u dërguan në spital për ndihmë të specializuar mjeksore.

Drejtuesi i automjetit shtetasi S. Ç do shoqërohet në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet