Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Portieri ra nga kati i gjashte i pallatit, reagon klubi i Partizanit

Klubi i Partizanit ka reaguar ne lidhje me ngjarjen e ndodhur me portierin e dyte te ekipit Alto Teqja i cili ka rene nga kati i gjashte i pallatit mbremjen e te shtunes.

“Klubi njofton se pjestari i ekipit Aldo Teqja siç edhe është raportuar në media ka pësuar një aksident menjëherë pas përfundimit të takimit Partizani – Teuta. Aktualisht portieri Teqja gjendet i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë nën mbikqyrjen e mjekëve, fatmirësisht jasht rrezikut për jetën”, thuhet ne deklarate.

Sipas saj, mjekët e spitalit janë duke monitoruar gjendjen e Lojtarit. Prezent në ambientet jashtë spitalit janë shokët e skuadrës, stafi dhe drejtues të Klubit”, njofton Klubi i Partizanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet