Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lori publikon foto duke ngrene ushqim, por vemendje e merr dicka tjeter

Milionerja Lori Hoxha postoi një fotografi, në të cilën u shfaq duke ngrënë ushqim, por e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi që e kishte ekspozuar në bluzën shumë të hapur.

Ky vit tentoi të më vr,iste, por unë qëndroj këtu kur*vë”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi provokues.

Për ndryshe, Lori Hoxha njihet për stilin e saj shumë të veçantë të veshjes, citon lajmi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet