Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vogëlushja në foto sot është këngëtare shumë e njohur

Ani pse kohën e fundit nuk ka publikuar këngë, emri i saj është shumë i dashur për publikun.

Zanfina Ismaili është kthyer prapa në kohë, duke hapur arkivat e fotografive.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, të cilën e kishte realizuar disa vite më parë, gjatë moshës së adoleshencës.

“Une e vogel”, është mbishkrimi që Zanfina ia ka lënë fotos, ku kishte veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë.

Për ndryshe, Zanfina prej kohësh është shkëputur nga muzika, por këngët e saj pëlqehen ende në publik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet