Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nderron jete aktori i njohur turk, bashkeshortja nuk permbahet para arkivolit

Kinematografia turke është tronditur pasi aktori i njohur Tarik Unluoglu ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare.

Tarik prej kohesh luftonte betejën me kancerin, të cilën nuk arriti që ta fitonte.

Ai ka qenë i martuar me aktoren e njohur Gulenay Kalan, e cila nuk e ka mbajtur dot veten në momentin që ka qenë para arkivolit të tij.

Ajo i kishte qëndruar pranë në momentet e fundit të jetës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet