Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Këngëtarja e njohur shqiptare aksidentohet në mes të kryeqytetit

Mbrëmjen e djeshme reperja e njohur, Tayna është përfshirë në një aksident rrugor.

Mediat kosovare shkruajnë se reperja është përplasur me një makinë tjetër në një lagje në Prishtinë, por për fat të mirë nuk ka pasur lëndime.

Menaxheri i saj, Rinor Hykolli ka treguar se Tayna është shumë mirë vetëm makina tip “Mercedes Benz”, ka disa dëmtime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.