Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tifozët i kërkuan të nxjerrë gjoksin, përgjigjet gazetarja

Gazetarja Dileta Leota bëri një dalje tjetër të mrekullueshme në stadiumin “San Paolo”, aty ku u ndeshën Napoli dhe Breshia.

Veshja dhe linjat e gazetares rane ne syte e tifozëve napoletanë, të cilët i kërkuan që të nxirrte në pah gjoksin.

Përgjigja e Leotës ishte negative, por ajo këtë kërkesë e mori me sportivitet dhe më pas i ka përshëndetur tifozët napoletanë duke ulur paksa rrobat…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet