Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lëkundet Tirana dhe Durrësi, regjistrohet tjetër termet 4 ballësh

Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë duke shenuar lekundje ne rajonin e Tiranes dhe te Durresit.

Lëkundjet sizmike u regjistruan rreth orës 22.08 minuta, konfirmoi edhe IGJEUM.

Sipas njfotimeve te deritanishme mesohet se tërmeti i shënuar sonte ka një magnitudë prej 4 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet