Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Termeti i fortë can në dysh dy pallate në Tiranë

Termeti i forte duket se ka care ne dysh dy pallate ne Tirane nderkohe qe evidentimi i demeve po vazhdon ne gjithe vendin.

Pas fotos së një pallati të çarë nga tërmeti i fuqishëm në zonën e “Don Boskos”, një tjetër ndërtesë është dëmtuar rëndë nga tërmeti në Tiranë.

Bëhet fjalë për një pallat në “Komunën e Parisit”, që është krisur gati për t’u ndarë në “dysh”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.