Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kërkoi favore seksuale nga studentja, përfundon në spital pedagogu

Pedagogu Denis Himçi, i cili u kap duke i kërkuar favore seksuale një studenteje, në këmbim të marrjes së provime të prapambetura, është shtruar në spital.

Himçi, i cili u bë pre e një kamere investigative, thuhet se u ndje keq gjatë qëndrimit të paraburgim, mbrëmjen e djeshme.

Ai është dërguar menjëherë në Spitalin e Elbasanit, ku i është nënshtruar ekzaminimeve mjekësore.

Himçi është pezulluar nga detyra nga Rektorati i Universitetit të Elbasanit, ndërkohë që është në pritje të masës së sigurisë nga gjykata ku duhet të përgjigjet për ‘Shpërdorim detyre’

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet