Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sqarime për lejet e qëndrimit dhe nënshtetësinë

Procedurat e marrjes se nenshtetesise greke kane ndryshuar vit pas viti.

Bashke me to kane ndryshuar edhe kohezgjatja dhe kostoja e procesit. Tv Tribuna ka sjelle mendimin e eksperteve ne lidhje me kete ceshtje ne videon e meposhtme:
VIDEO DUKE NISUR NGA MINUTA 3.15:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet