Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Parakalimi i gabuar, përplasen 3 automjete në autostradë

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç.

loading...

Rekomandojme

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i njerit prej mjeteve i cili është dërguar në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet