Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Kërkohet ndihmë, 80 vjeçarja po mbytej në lumin e Shkumbinit

Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin.

Me marrjen e njoftimit menjëherë shërbimet e Policisë të Komisariatit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë parandaluar hedhjen në lumë të saj . E moshuara ku ka asnjë dokument identifikimi me vete dhe nuk është në gjendje të flasë

E moshuara është rreth 80 vjeçe, e veshur me një bluze krahë gjata ngjyrë blu, me një fund të gri me vija tē bardha , ku mban me vete një çantë dore ngjyre verdhë.

Policia e Elbasanit kërkon ndihmën e medias dhe të qytetareve për identifikimin e saj.

Cilido që kanë informacion për të moshuarën të telefonojnë në numrin 112

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.